✨ Podívejte se na nejnovější limitku - Kolekce Nejbarevnější 🎨 💕

Náušnice Macešky

Kruhové visací náušnice jsou vyrobeny z pravých květů macešek a z křišťálové pryskyřice. Kov je kvalitní chirurgická ocel. Každý šperk je naprosto jedinečným dílem. 

735 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Náušnice Macešky

Detailní popis produktu

 

Velikost

Šířka macešek je cca 1,5 cm, výška 2 cm, průměr kruhů 2 cm. 

Balení

Každý šperk posílám zabalený v decentní dárkové krabičce. Na celé balení není použit žádný plast.  

 

Jak vyrábím květinkové šperky?

Všechny květiny sbírám ručně na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky. Poté květiny suším, zalévám křišťálovou pryskyřicí, ručně brousím a leštím. Na výrobě šperků mám ráda celý proces, od samotného začátku, kdy květinu utrhnu, až do konce, kdy hotové dílko vložím do papírové dárkové krabičky, kde čeká na vílu, které vykouzlí úsměv na tváři.

 

Pryskyřice

Pryskyřice je průzračná hmota, tvrdá jako sklo. Mnou používaná pryskyřice je v té nejvyšší kvalitě a proto nemění svou barvu a ani nežloutne na slunci.

 

Chirurgická ocel

Všechny komponenty, které používám, jsou z chirurgické nebo-li nerezové oceli, jejíž vlastnosti se dají přirovnat ke stříbru (na rozdíl od stříbra však nečerná). Chirurgická ocel nemění ani neztrácí barvu a je vhodná i pro osoby s citlivější pletí nebo pro alergiky

 

Údržba

Není potřeba žádná speciální údržba. Avšak je dobré, stejně jako u všech ostatních šperků, nevystavovat šperky extrémním podmínkám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náušnice
Barva: Fialová, Žlutá
Materiál: Chirurgická ocel
Pohlaví: Žena
Věková skupina: Pro dospělé
Velikost: Univerzální