Rádi Vám šperk zabalíme i s mašlí. Napište si o ni do poznámky k Vaší objednávce. ❤️

Moje začátky a Květinka

Moji milí,

Květinka, tak zní původní název mé malé firmičky, začala rozkvétat minulý rok v létě. Chtěla bych všem říci, že Květinka vznikla z čistého nadšení a lásky. Lásky k tvorbě, která ve mě již v dětství začala vzkvétat. Avšak pomalu, ale jistě, jak roky přibývaly a povinnosti s nimi, jsem začala zapomínat na to, co opravdu miluji a tím i kdo opravdu jsem. Došla jsem až do bodu, kdy jsem na to zcela zapomněla. Byla jsem čistým očekáváním a představou druhých. Oni byli možná spokojeni, ale já ne. Dlouho jsem to ignorovala. Až do doby, kdy mne smutek začal bolet. A už mne nebolela jen duše, ale i fyzická schránka se ozvala. Teprve až bolest těla mne přiměla s tím něco dělat, do té doby jsem byla hluchá a slepá. A já můžu teď jen děkovat svému tělu, že je natolik chytré a že mi ukázalo bolest. Děkuji i té bolesti, která mi pomohla dostat se až na úplné dno, kde jsem se našla. Ta chvíle uvědomění si toho, kdo vlastně jsem, byla nepopsatelná. A já teď už jen vím, že chci naslouchat svému srdci, protože cesta, kterou mi našeptává, je mi ze všech nejmilejší! 

Minulé léto v německém městě Augsburgu, kde jsem strávila půl roku na Erasmu, jsem vlastně skoro celé strávila v květinových lukách. Také mezi knihami, ve kterých jsem květiny následně sušila (a taky jsem se z nich i trochu učila).

 

20200228_122639000_iOS

 

20200226_194839000_iOS

Sběr květin.

 

Za to léto jsem poznala tolik nových květin, vůní a barev! Jednoduše jsem se zamilovala. 

V říjnu jsem nastoupila opět do školy v Českých Budějovicích, kde jsem se sice věnovala studiu, ale nic mi nezabránilo v tom, abych si v pokoji (pokojíčečku) na koleji, který měl ca 3 m², zařídila dílničku, kde jsem neustále zalévala květiny, vrtala vrtačkou a brousila bruskou. Můj pokoj byl jedna velká (malá) dílna. A tak jsem tvořila a tvořila.

Jednoho dne jsem se rozhodla, že chci mou tvorbu ukázat na vánočních trzích. Můj první jarmark se konal 30. 11. 2019 v kouzelné dílničce v Mýdlárně v Hnízdě. Dalších dvou jsem se účastnila na Frýdeckém zámku a na Nekonvenčním jarmarku v Ostravě. 

 

20191127_101526061_iOS

Výroba stánku. 

 

20191201_080708598_iOS

 Trhy na zámku. 

 

20191214_104631941_iOS

Nekonvenční vánoční jarmark. 

 

Následujícího půl roku jsem se tvorbě moc nevěnovala, jelikož jsem se učila na státnice a psala bakalářku. K tvorbě jsem se naplno vrátila až v červenci. V té době jsem lítala po loukách, sbírala a sušila květiny, pracovala na e-shopu a na novém designu šperků a jejich balení, ale také na novém názvu Victoria´s fields. 

Já se moc těším, až Vám budu postupně ukazovat mé výtvory, protože v hlavě mám opravdu spousta nápadů! 

Mějte se krásně a mějte se rádi! 

Viktorie 

 

 

#květinka #začátky #jarmark #sběr květin #eshop

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení