E-shop již doskladněn 🌸🎀✨

O Victoria's fields

Victoria's fields 

jsou ručně vyráběné květinové šperky z beskydských luk a lesů, ve kterých se skrývá skutečný kousek přírody.

 

Mé jméno je Viktorie

a Victoria's fields pro mne znamená nekonečnou svobodu, radost, štěstí, lásku. Cítím, jak mi duše rozkvétá, cítím se tak krásně svá a uvolněná! Mým velkým snem je tyto emoce předat všem ženám, chci, aby se všechny cítily jako krásné víly, které jsou dokonalé tím, že jsou své a přirozené. Chci, aby skrz mou tvorbu otevřely své srdce a ukazovaly svou krásu celému světu. Aby se cítily jako motýli na poli létající, jako květiny ve větru tančící, jako ptáci na obloze kroužící. Tyto pocity, emoce a tuto energii předávám v podobě šperků vyrobených z květin natrhaných na beskydských lukách a kopcích, kde mám to štěstí trávit většinu svého času.

Victoria's fields začala rozkvétat.

Victoria's fields jsem založila z čistého nadšení a lásky. Lásky k tvorbě, která ve mně již v dětství začala vzkvétat. A o to větším štěstím bylo, když jsem někomu mohla svůj výtvor darovat. Radost z rozsvícených očí obdarovaných byla už tehdy nekonečná.

Avšak pomalu, jak roky přibývaly a povinnosti s nimi, jsem začala zapomínat na to, co opravdu miluji a tím i kdo vlastně jsem. Došla jsem až do bodu, kdy jsem na to zcela zapomněla. Byla jsem čistým očekáváním a představou druhých. Oni byli možná spokojeni, ale já ne. Dlouho jsem to ignorovala. Až do doby, kdy mě smutek začal bolet. A už mne nebolela jen duše, ale i fyzická schránka se ozvala. Teprve až bolest těla mne přiměla s tím něco dělat. A já můžu jen děkovat bolesti, že mi pomohla dostat se až na úplné dno, kde jsem se našla. Ta chvíle uvědomění si toho, kdo vlastně jsem, byla nepopsatelná. A já teď už jen vím, že chci naslouchat svému srdci, protože cesta, kterou mi našeptává, je mi ze všech nejmilejší.

Od doby, kdy ke mne myšlenka spojení květinových šperků přilétla, jsem snad každý den po kolena v trávě, kde květiny sbírám. Tolik barev a vůní! Nekonečně to miluji. Celý proces výroby, od samotného začátku, kdy květinu utrhnu, až do konce, kdy hotové dílo vložím do dárkové krabičky, kde čeká na vílu, které vykouzlí úsměv na tváři. 

 Šperky z živých květin Victorias fields