Při objednávce do 19.12. (včetně) Vám přes Zásilkovnu stihneme doručit balíček do Štědrého dne. | Rádi Vám šperk zabalíme i s mašlí. Napište si o ni do poznámky k Vaší objednávce. ❤️

Victoria's fields

poukazy VF 500
500 Kč

Dárkový poukaz v dárkové obálce, který chce dělat radost. Tebou obdarovaný ho může vyměnit za to, co doopravdy chce.

1389
barevný květinový náhrdelník (1)
Novinka Tip
595 Kč

Květinová kulička, v které se ukrývá malá květinová zahrádka, je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1875
květinový náhrdelník barevný (1)
495 Kč

Malá zahrádka, kterou můžete nosit stále při sobě. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených lístků, květin, kvalitní chirurgické oceli a z lehké křišťálové pryskyřice.

14
černý náhrdelník kapka (1)
475 Kč

Nnáhrdelník, připomínající hvězdami poseté nebe, je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

8
zelenorůžový náhrdelník (1)
495 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených květů šáteru, vřesovce, dlužichy a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

4
barevný náhrdelník (4)
Novinka
489 Kč

Barevný a okouzlující. Takový je náhrdelník, který je vyroben z pravých letních kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1899
náhrdelník z křišťálové pryskyřice (1)
Novinka
485 Kč

Náhrdelník je vyroben z kvítků zlatobýlu a dlužichy a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1878
srdce
Novinka
475 Kč

Náhrdelník s něžnými kvítky ozothamnu a zlatobýlu je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

15
černo modrý náhrdelník (1)
475 Kč

Náhrdelník, připomínající noční krajinu, je vyroben z ručně sbíraných a sušených pomněnek jarních a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1845
pomněnkový diamant na krk (2)
525 Kč

Krásný modrý diamant s pravými ručně sbíranými a sušenými pomněnkami. Náhrdelník je vyroben z květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1641
pomněnková kulička náhrdelník (1)
Novinka Tip
557 Kč

Náhrdelník je vyroben z malinkatých modrých pomněnek a z  křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1893
kapka nahrdelnik (1)
535 Kč

Něžné kvítky v náhrdelníku, který je vyroben z ručně sbíraných a sušených  kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

17
něžný náhrdelník (1)
575 Kč

Náhrdelník pro vílu ve tvaru kuličky, je vyroben z pravých, ručně sbíraných a sušených, květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1680
fialový náhrdelník (1)
Novinka
485 Kč

Náhrdelník, s jemnými kvítky tavolníku, rdesna a lístky vřesu, Vám bude dělat radost po celý rok. Šperk je vyroben z ručně sbíraných květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty...

1902
růže náhrdelník (1)
475 Kč

Náhrdelník v sobě ukrývá malou růži. Šperk je vyroben z ručně sbírané a sušené květiny a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1653
sedmikráska srdce (1)
495 Kč

Sedmikráskové srdíčko je vyrobeno z pravého, ručně sbíraného, kvítku a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1659
zimní náhrdelník (1)
Novinka Tip
595 Kč

Náhrdelník, s malinkou zimní krajinou, je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1881
žluté náušnice (1)
365 Kč

Žluté náušnice s malými kvítky mrkve obecné. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1485
náušnice barevné (2)
695 Kč

Krásně barevné náušnice jsou vyrobeny z pravých ručně sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

12
přírodní visací náušnice (1)
775 Kč

Visací náušnice, v kterých se ukrývá skutečný kousek přírody, jsou vyrobeny z ručně sbíraných a šušených květin a z křišťálové pryskyřice.  Komponenty jsou z chirurgické...

1818
kruhové náušnice (2)
775 Kč

Náušnice pro bohyni. Šperk je vyroben z pravých, ručně sbíraných, kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

13
náušnice
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých květů gypsophily a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1740
vlnité náušnice (1)
855 Kč

Hravé náušnice jsou vyrobeny z pravých lučních květin, z řebříčku, rdesna, mrkve obecné, zlatobýlu a sedmikrásky, a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1
černé náušnice (3)
Novinka Tip
695 Kč

Náušnice, připomínající hvězdné nebe, jsou vyrobeny z pravých, lučních kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1920
tmavě modré náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, v kterých malé kvítky mrkve obecné připomínají hvězdy, jsou vyrobeny z pravých květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1776
světle modré náušnice (1)
365 Kč

Jemně modré náušnice jsou vyrobeny z pravých kvítků mrkve obecné a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1755
náušnice napichovací
385 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých růžových kvítků rdesna, vřesovce, mrkve a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

20
visací náušnice růžové (1)
Novinka Tip
775 Kč

Visací náušnice, v růžovo-zelené kombinaci, jsou vyrobeny z pravých, ručně sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1917
náušnice kruhové vlnky (1)
855 Kč

Barevné letní náušnice, které jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice, si jednoduše zamilujete. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1578
bordové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z jemných kvítků na bordovém podkladu a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1863
srdíčkové náušnice (1)
Novinka
695 Kč

Náušnice plné lásky, ve tvaru srdíček, jsou vyrobeny z ručně sbíraných kvítků rdesna a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1932
černé náušnice (1)
545 Kč

Náušnice s černým podkladem a pravými lesními lístky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a rostliny z beskydských lesů. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1809
maceškové náušnice (1)
735 Kč

Hravé náušnice jsou vyrobeny z krásných, červeno-žlutých, pravých macešek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou  z chirurgické oceli.

1824
modré napichovací náušnice
365 Kč

Malé kvítky mrkve obecné, které můžete nosit stále při sobě. Šperk je vyroben z pravých, ručně sbíraných, květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1731
modré náušnice (4)
Novinka
365 Kč

Náušnice, s kvítky modrých jarních pomněnek, jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1347
pomněnkové visací náušnice (1)
695 Kč

Náušnice s modrými kvítky něžné pomněnky jarní se krásně hodí pro romantické duše. Šperk je vyroben z pravých květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1746
pomněnkové náušnice (3)
355 Kč

Náušnice s malými kvítky pomněnky. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených modrých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1245
černo modré náušnice (1)
Tip
365 Kč

Náušnice představující noční louku plnou pomněnek. Šperk je vyroben z pravých, ručně sbíraných, květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1710
modré náušnice
365 Kč

Náušnice, připomínající noční oblohu, jsou vyrobeny z pravých kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1737
tmavě zelené náušnice (1)
365 Kč

Růžové rdesno na tmavě zeleném podkladu tvoří krásnou podzimní kombinaci. Náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1788
modré náušnice (5)
Novinka
695 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z krásně modrých, jarních pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1926
pomněnkové náušnice (1)
655 Kč

Něžné náušničky jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1782
růžové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, s metalickým růžovým podkladem, jsou vyrobeny z ručně sbíraných květů mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1860
červeno žluté náušnice (1)
365 Kč

Červené náušnice ze sytě žlutou tařičí tvoří krásnou kontrastní kombinaci. Šperk je vyroben z ručně sbíraných kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1725
červená srdíčka náušnice
365 Kč

Plno lásky a květin. Právě to představují srdíčkové náušnice, které jsou vyrobeny z pravých, ručně sbíraných, kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1716
černo zelené náušnice (2)
365 Kč

Náušnice, které v sobě nesou kouzlo přírody. Šperk je vyroben z pravé, ručně sbírané, kapradiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1713
černé náušnice
545 Kč

Visací náušnice, připomínající noční krajinu, jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1857
náušnice vřesovec (1)
365 Kč

Výrazné náušnice se žlutým podkladem a růžovým vřesovcem krásně rozzáří chladné podzimní dny. Šperk je vyroben z ručně sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Kompoenty jsou...

1836
Nahoru
Další produkty
98 položek celkem

Stránka 1 z 3 - 98 položek celkem