Náhrdelníky

Náhrdelníky vyrábím ze sušených květin zalitých v křišťálové pryskyřici.

Všechny květiny sbírám ručně na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky.

Většina náhrdelníků má komponenty z chirurgické nebo-li nerezové oceli, která nemění ani neztrácí barvu a je vhodná i pro osoby s citlivější pletí nebo pro alergiky.
Taktéž pryskyřice, kterou na výrobu používám, je v té největší kvalitě, a proto nemění svou barvu ani nežloutne na slunci.

Můžete si být jisti, že každý šperk, který u mne koupíte, je vyroben v té největší kvalitě

Všechny šperky vyrábím s láskou. ❤

květinové srdíčko náhrdelník (1)
537 Kč

Barevný náhrdelník ve tvaru srdíčka je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin z beskydských luk a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1215
žlutorůžový náhrdelník (2)
457 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků jemných barev a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1137
květinový drahokam náhrdelník (3)
475 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbírnaých a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1206
žlutý náhrdelník (2)
477 Kč

Náhrdelník, připomínající zářivé slunce, je vyroben z ručně sbírané a sušené květiny krásnoočka a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1218
náhrdelník s kvítky (1)
479 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených barevných kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1161
barevná kulička náhrdelník (1)
498 Kč

Náhrdelník, který Vám svýma barvičkama rozzáří den! Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1209
růžová kulička náhrdelník (3)
498 Kč

Jemné barvy kvítků v náhrdelníku pro vílu. Šperk je vyroben ze sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1140
barevný náhrdelník (2)
487 Kč

Malinká zahrádka. Náhrdelník ve tvaru kuličky je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků. Komponenty jsou z cirurgické oceli. 

1053
jarní náhrdelník (3)
467 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraného a sušeného kvítku sedmikrásky, pomněnek, kapradiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.  

1119
barevná kulička náhrdelník (4)
469 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbírané a sušené sedmikrásky růžové a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1128
sedmikráskové srdce náhrdelník (2)
447 Kč

Náhrdelník s pravou sedmikráskou je vyroben z ručně sbíraného a sušeného kvítku a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1134
barevný přívěšek květinový (1)
485 Kč

Náhrdelník s jemnými kvítky pomněnky , řebříčku a ozothamnu a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1212
květinový náhrdelník louka (3)
535 Kč

Náhrdelník, v němž nad rozkvetlou loukou vychází sedmikráskové slunce, je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1224
modrobílý drahokam náhrdelník (3)
469 Kč

Diamantový náhrdelník, se světle modrou limonkou a bílým kvítkem mrkve obecné, je vyroben z křišťálové pryskyřice a ze sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1194
sedmikráskový náhrdelník (2)
453 Kč

Náhrdelník, v kterém je ukryta pravá jarní kráska, je vyroben z ručně sbírané a sušené květiny. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1158
náhrdelník s květinami (1)
485 Kč

Náhrdelník, v kterém je ukryto květinové kouzlo přírody, je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1197
květinová zahrada náhrdelník (1)
498 Kč

Náhrdelník s kvítkem sedmikrásky, rdesna a pomněnky je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1188
pomněnkový náhrdelník (4)
487 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených pomněnek jarních a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1152
pomněnky náhrdelník (2)
415 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.   

1155
náhrdelník květiny (1)
475 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1221
žlutofialový náhrdelník (2)
465 Kč

Náhrdelník, připomínající rozkvětlou louku, je vyroben ze sušených květů a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1146
náhrdelník s růží (2)
Náhrdelník Růženka
Skladem (1 ks)
475 Kč

Láska. Právě ta se ukrývá v tomto něžném náhrdelníku, který je vyroben z malé sušené růžičky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.  

1200
náhrdelník barevný květinový (4)
463 Kč

Krásná barevná kombinace květin v náhrdelníku, který prosluní váš den. Šperk je vyroben ze sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1026
květiny v náhrdelníku (2)
457 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1122
růžový náhrdelník vřes (1)
525 Kč

Náhrdelník je vyroben ze sušeného vřesovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1143
vřesový náhrdelník růžový (1)
475 Kč

Malý květinový diamant je vyroben z růžového vřesovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.  

1131
kapradinový náhrdelníkk (3)
427 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbírané a sušené kapradiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1149
květinový náhrdelník (8)
487 Kč

Náhrdelník, v kterém je ukryta malá květinová louka, je vyroben z ručně sušených a sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1005
náhrdelník květinové srdce (5)
Tip
433 Kč

Květinové srdce je vyrobeno z pravých květin limonky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1020
malinké modré srdíčko s pomněnkou náhrdelník (1)
411 Kč

Náhrdelník ve tvaru srdíčka je vyroben z ručně sbírané a sušené pomněnky jarní a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1116
maceškový náhrdelník (1)
439 Kč

Náhrdelník ve tvaru kapky je vyroben z ručně sbírané a sušené modré macešky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1125
oranžová slaměnka náhrdelník (1)
539 Kč

Náhrdelník je vyroben z krásné ohnivě oranžové slaměnky, která vám zajisté rozzáří den a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1011
náhrdelník sedmikráska s kapradím (8)
475 Kč

Náhrdelník ve tvaru diamantu je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraného a sušeného kvítku sedmikrásky a z kapradí. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

921
růžová slaměnka náhrdelník (3)
539 Kč

Nnáhrdelník je vyroben z ručně sbírané a sušené slaměnky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1023
náhrdelník slaměnka (1)
539 Kč

Náhrdelník je vyroben z ohnivě oranžové slaměnky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.   

1050
květinový náhrdelník (3)
517 Kč

Náhrdelník, v kterém jsou ukryty skutečné skvosty přírody. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1035
s fialovou květinou náhrdelník (2)
447 Kč

Náhrdelník ve tvaru kapky, v kterém jsou ukryty pravé, ručně sbírané, květiny. Šperk je vyroben ze sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1065
pampeliškový
475 Kč

Pampeliška, kterou vítr neodfoukne. Šperk je vyroben z chmýří pampelišky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

816
38 položek celkem