Náhrdelníky

Náhrdelníky vyrábím ze sušených květin zalitých v křišťálové pryskyřici.

Všechny květiny sbírám ručně na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky.

Většina náhrdelníků má komponenty z chirurgické nebo-li nerezové oceli, která nemění ani neztrácí barvu a je vhodná i pro osoby s citlivější pletí nebo pro alergiky.
Taktéž pryskyřice, kterou na výrobu používám, je v té největší kvalitě, a proto nemění svou barvu ani nežloutne na slunci.

Můžete si být jisti, že každý šperk, který u mne koupíte, je vyroben v té největší kvalitě

Všechny šperky vyrábím s láskou. ❤

barevný náhrdelník s kopretinou (1)
485 Kč

Malá zahrádka, kterou můžete nosit stále při sobě. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených lístků, květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1551
modrá kapka náhrdelník (2)
535 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků pomněnky jarní a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1137
pryskyřicový šperk srdce s květinami (2)
547 Kč

Rozkvetlé srdce, které v sobě ukrývá opravdové poklady přírody. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1413
hortenzie náhrdelník
467 Kč

Náhrdelník, který vás okouzlí. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1554
letní náhrdelník květinový (1)
485 Kč

Léto ukryté v kapce rosy. Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1566
modrý náhrdelník pomněnky (1)
477 Kč

Něžný náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných pomněnek jarních a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1569
růžový náhrdelník (2)
447 Kč

Něžné kvítky v náhrdelníku, který je vyroben z ručně sbíraných a sušených růžových kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1575
náhrdelník s kvítím (2)
547 Kč

Náhrdelník, v kterém se ukrývá malá zahrádka, je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1221
květinové srdce náhrdelník pro ženu (1)
547 Kč

Rozkvetlá láska. Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1557
letní náhrdelník (2)
485 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených jarních kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.  

1119
sedmikráska náhrdelník (1)
467 Kč

V malé kapce se ukrývající krásná sedmikráska. Náhrdelník je vyroben z ručně sbírané a sušené květiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1422
srdce žlutý náhrdelník s květinou (1)
447 Kč

Náhrdelník ve tvaru srdíčka s krásně žlutým kvítkem sanvitalie plazivé. Ššperk je vyroben z ručně sbíraného a sušeného květu a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1419
růžové srdce s květinou (2)
467 Kč

Náhrdelník ve tvaru srdíčka je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin z růžových květů gypsophily a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1215
ozothamnus náhrdelník (1)
475 Kč

Náhrdelník, který v sobě ukrývá voňavý ozothamnus, je vyroben z kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1572
barevný náhrdelník (1)
487 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků sanvitalie, mrkve obecné, ozothamnu, tavolníku, limonky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1224
modré srdce náhrdelník (4)
469 Kč

Náhrdelník s jarními kvítky pomněnky je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1134
gypsophila náhrdelík (1)
473 Kč

Něžné kvítky růžové gypsophily. Právě ty se ukrývají v tomto náhrdelníku, který je vyroben z malcýh sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1200
sedmikráskový náhrdelník (2)
467 Kč

Náhrdelník, v kterém je ukryta pravá jarní kráska, je vyroben z ručně sbírané a sušené květiny. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1158
květinový náhrdelník (1)
485 Kč

Náhrdelník, v kterém je ukryto květinové kouzlo přírody, je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1197
náhrdelník se žlutou květinou (1)
467 Kč

Náhrdelník je vyroben ze žlutého lučního kvítku, který vám zajisté rozzáří den a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1011
náhrdelník s květinami (1)
469 Kč

Náhrdelník s pravým kvítkem pupkovce, mrkve obecné a lístkem kapradiny je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1440
pomněnková kapka náhrdelník (3)
485 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených pomněnek jarních a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1152
náhrdelník s modrou květinou (2)
455 Kč

Náhrdelník s krásně modrým kvítkem pomněnkovce. Šperk je vyroben z ručně sbíraného a sušeného kvítku a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1428
náhrdelník (1)
469 Kč

Krásné barvy jarních kvítků  v náhrdelníku pro vílu. Šperk je vyroben ze sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1140
modrý náhrdelník s květinami (2)
415 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.   

1155
fialový náhrdelník (2)
475 Kč

Náhrdelník, připomínající rozkvetlou louku, je vyroben ze sušených květů a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1146
květinový náhrdelník (2)
485 Kč

Nádherně rozkvetlá růžová zahrada ukrytá v malém šperku, který je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1563
žlutý náhrdelník (3)
517 Kč

Krásně žlutá barva tařice v náhrdelníku, který prosluní váš den. Šperk je vyroben ze sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1026
srdce náhrdelník (1)
469 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbírané a sušené kapradiny, pupkovce, mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1149
bílý šperk (1)
469 Kč

Nnáhrdelník, připomínající hvězdami poseté nebe, je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1437
srdce s květinami na řetízku (1)
447 Kč

Náhrdelník ve tvaru srdíčka, v kterém je ukrytá malinká květinová zahrádka. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků pomněnky jarní, sanvitalie plazivé, sedmikrásky,...

1425
maceška náhrdelník (1)
447 Kč

Náhrdelník je vyroben z ručně sbírané a sušené macešky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1125
modrý náhrdelník (1)
485 Kč

Nnáhrdelník je vyroben z ručně sbíraných a sušených pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1023
náhrdelník s pomněnkou (2)
415 Kč

 Něžný náhrdelník s kvítkem malé modré pomněnky je vyroben z ručně sbíraého a sušeného květu a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.  

1131
květy v náhrdelníku (1)
537 Kč

Malá jarní zahrádka. Kvítek ladoňky, blatouchu a kapradina. Šperk je vyroben z ručně sušených a sbíraných rostlin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

816
náhrdelníík (2)
467 Kč

Žluté kvítky v kapradí. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1383
pomněnkový náhrdelník (1)
485 Kč

Něžný náhrdelník s jemně modrými kvítky pomněnky jarní. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1434
žlutý náhrdelník (2)
477 Kč

Náhrdelník, připomínající zářivé slunce, je vyroben z ručně sbírané a sušené květiny krásnoočka a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1218
38 položek celkem