Náušnice

Náušnice vyrábím ze sušených květin zalitých v křišťálové pryskyřici.

Všechny květiny sbírám ručně na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky.

 

Většina náušnic má komponenty z chirurgické nebo-li nerezové oceli, která nemění ani neztrácí barvu a je vhodná i pro osoby s citlivější pletí nebo pro alergiky.
Taktéž pryskyřice, kterou na výrobu používám, je v té největší kvalitě, a proto nemění svou barvu ani nežloutne na slunci.
 

 Vyrábím různé druhy náušnic, jako například napichovací, visací, kruhové, ale také klipsové. 

Můžete si být jisti, že každý šperk, který u mne koupíte, je vyroben v té největší kvalitě 

 

Všechny šperky vyrábím s láskou. ❤

růžové sedmikrásky (3)
298 Kč

Náušnice se sedmikráskami rozzáří váš den! Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených sedmikrásek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

996
fialovo žluté náušnice (4)
327 Kč

Náušnice z jemně fialových kvítků jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a ze sušených květů. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

972
hořčicové náušnice (5)
317 Kč

Dvě malinké pomněnkové louky, které můžete mít stále u sebe. Náušničky jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených kvítků pomněnky jarní a z křišťálové pryskyřice. Komponenty...

969
růžové náušnice (2)
298 Kč

Náušničky s kvítky růžového rdesna. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraného a sušeného kapradí.

897
náušnice pomněnkové (1)
298 Kč

Náušničky s kvítky pomněnek. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených kvítků.

894
vínové náušnice (3)
298 Kč

Vínové náušničky s maličkými kvítky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených kvítků.

891
pomněnkové náušnice (1)
298 Kč

Náušničky s pomněnkami. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice, chirurgické oceli a z ručně sbíraných a sušených kvítků.

888
chrpové náušnice (2)
298 Kč

Eleganní modro-bílé náušničky jsou vyrobeny z lístků chrpy polní a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

843
jahodové náušnice (4)
573 Kč

Jednoduše k sežrání... Visací náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušných jahůdek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

840
náušnice růžové kapky (2)
335 Kč

Náušničky jsou vyrobeny z ručně síraných a sušených květin růžového rdesna a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

810
náušnice pomněnkové kapky (1)
335 Kč

Náušnice ve tvaru kapky s malou pomněnkou. Jednoduše krásné. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty josu z chirurgické oceli. 

807
náušnice kapradinové (1)
589 Kč

Visací náušnice, v kterých se ukrývá skutečný kousek přírody. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z lístků kapradiny. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

762
oranžové náušnice (2)
298 Kč

Náušnice připomínající dva malé plamínky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

759
náušnice pecky (4)
298 Kč

Náušničky s mini barevnými kvítky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

756
modré náušnice pecky (3)
298 Kč

Náušničky s maličkými kvítky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených kvítků. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

753
pomněnkové kapky
585 Kč

Náušničky s jemnými pomněnkami. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů pomněnek.

651
náušnice barevné
595 Kč

Malé kvítky tvoří jemnou barevnou kombinaci. Visací náušničky jsou jako stvořené pro romantické duše. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených...

645
kapradinové náušnice
595 Kč

Náušničky s jemnými lístky lesního kapradí. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených lístků kapradí.

642
minipecky červené
240 Kč

Náušničky s maličkými kvítky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených kvítků.

606
Červené sedmikrásky 3
298 Kč

Náušničky s jemnými sedmikráskami. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů sedmikrásek.

561
Červené náušničky 2
298 Kč

Náušničky s malinkými kvítky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených kvítků.

558
sedmikráskové náušnice
325 Kč

Náušničky s jemnou sedmikráskou. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů sedmikrásek.

549
kruhové náušnice zelené 3
Tip
485 Kč

Přírodní kruhové náušnice pro vílu jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených rostlinek. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

540
kruhové náušnice1
485 Kč

Vlnkové kruhové náušnice jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a ručně sbíraných a sušených barevných kvítků, které byly utrženy na beskydských lukách. Hřejivé barvy květin vás...

525
žluté náušnice1
298 Kč

Napichovací žluté náušničky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených růžových kvítků hortenzie. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

450
kruhové náušnice květinové
485 Kč

Kruhové barevné náušnice jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených minikvítků. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

447
náušnice s chrpou
590 Kč

Visací něžné náušnice s lístky chrpy. Šperky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených lístků chrpy. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

441
náušnice světle modré sedmikrásky
330 Kč

Světle modré náušnice jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených sedmikrásek. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

438
Sedmikráskové krásky
340 Kč

Sedmikráskové napichovací náušničky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů. S těmito náušničkami se z vás stane opravdová květinová víla. 

378
visací jemné růžové náušnice 1
595 Kč

Jemné kvítky rdesna, nevěstina závoje a ořechokrídlece tvoří jemnou barevnou kombinaci. Visací náušničky jsou jako stvořené pro romantické duše. Šperk je vyroben z křišťálové...

366
kruhové květinové náušnice 4
471 Kč

Hravé vlnkové náušnice jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených barevných kvítků. 

276
sedmikrásky 3
Novinka
310 Kč

Sedmikráskové napichovací náušničky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů. S těmito náušničkami se z vás stane opravdová květinová víla. 

162
mechové náušnice
497 Kč

Visací náušnice ve tvaru kapky, ve kterých se ukrývá skutečný kousek přírody, jsou vyrobeny z mechu zalitém v křišťálové pryskyřici. 

159
červené náušničky2
Novinka
298 Kč

Napichovací náušničky, připomínající červenou hvěždnou oblohu s milionem hvězd, jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květů. 

117
35 položek celkem