Náušnice

Náušnice vyrábím ze sušených květin zalitých v křišťálové pryskyřici.

Všechny květiny sbírám ručně na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky.

 

Většina náušnic má komponenty z chirurgické nebo-li nerezové oceli, která nemění ani neztrácí barvu a je vhodná i pro osoby s citlivější pletí nebo pro alergiky.
Taktéž pryskyřice, kterou na výrobu používám, je v té největší kvalitě, a proto nemění svou barvu ani nežloutne na slunci.
 

 Vyrábím různé druhy náušnic, jako například napichovací, visací, kruhové, ale také klipsové. 

Můžete si být jisti, že každý šperk, který u mne koupíte, je vyroben v té největší kvalitě 

 

Všechny šperky vyrábím s láskou. ❤

macešky visací náušnice (1)
665 Kč

Krásné a originální kruhové náušnice z opravdových květin. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených macešek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1539
náušnice (1)
355 Kč

Náušnice s růžovými zvonečky jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1479
macešky na kruzích náušnice (2)
695 Kč

Krásně do modra zbarvené macešky na stříbrných kruzích pro Bohyni. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených macešek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1503
kopretinové náušnice (1)
695 Kč

Náušnice s bílými lučními kvítky, jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených květů kopretiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1587
pomněnkovec náušnice (1)
355 Kč

Žluté náušnice s rozkvetlými kvítky pomněnkovce jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1515
náušnice kruhové vlnky (1)
695 Kč

Barevné letní náušnice, které jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice, si jednoduše zamilujete. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1578
NÁUŠNICE ČERVENÁ SRDÍČKA (2)
365 Kč

Červená srdíčka se sytě žlutými kvítky. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1335
kapradinové visací náušnice (1)
687 Kč

Náušnice pro lesní vílu. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených lístků utržených v beskydsých lesích a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1494
visací náušnice (1)
687 Kč

Hravé, barevné, květinové. Přesně takové jsou tyto náušnice, v kterých se ukrývají pravé skvosty přírody. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové...

1512
visací barevné náušnice s květinami (1)
Novinka
655 Kč

Krásně barevné letní náušnice, které vám zajisté den rozzáří! Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květinek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1476
pomněnkové náušnice (3)
365 Kč

Náušnice, s kvítky modrých jarních pomněnek, jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1347
pomněnkové náušnice kruhy (2)
637 Kč

Malé kruhové kouzelné náušnice, které jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených pomněnek jarních, vás jednoduše okouzlí svou něžností. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1581
visací náušnice pomněnkovec (2)
667 Kč

Krásně modré náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraného a sušeného pomněnkovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1473
přírodní náušnice (1)
365 Kč

Náušnice ukrývající malou jarní louku. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin pomněnky jarní, kapradiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1353
žluté květiny v náušnicích šperk (2)
355 Kč

Dvě malá sluníčka. Květy sanvitálie jsou zality křišťálovou pryskyřicí v těchto krásných letních náušnicích. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1521
sedmikráskové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, které podtrhnou krásu jarních dní. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených sedmikrásek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1260
SEDMIKRÁSKOVÉ NÁUŠNICE (2)
365 Kč

Krásně oranžové náušnice s bílými jarními kráskami. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených sedmikrásek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1329
žluté visací náušnice
545 Kč

Něžné visací náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených žlutých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1488
červené náušnice se žlutými květy (1)
355 Kč

Červené náušnice se žlutou tařicí tvoří krásnou kontrastní kombinaci. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1485
srdce náušnice pomněnkové (1)
547 Kč

Náušnice ve tvaru srdce jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených pomněnek jarních a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1533
sedmikráskové náušnice (1)
355 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených květů sedmikrásky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1239
vlnkové kruhové náušnice (1)
Novinka
695 Kč
1584
náušnice visací (2)
667 Kč

Nnáušnice ve tvaru kapek jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených kvítků pomněnkovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1497
visací červené náušnice (1)
535 Kč

Krásně červené náušnice se žlutou tařicí jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1350
náušnice kruhové (1)
665 Kč

Kruhové náušnice z opravdových bordových macešek. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1509
oranžovomodré náušnice z pryskyřice s květinami (1)
355 Kč

Náušnice ve tvaru kapky jsou vyrobeny z ručně sbíraného a sušeného pomněnkovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1518
náušnice žluté (1)
355 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených lučních kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1524
jarní náušnice (1)
365 Kč

Náušnice s malými kvítky pomněnky. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených modrých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1245
poněnkové kruhy náušnice (1)
675 Kč

Kruhové náušnice, připomínající modré nebe, jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených květů pomněnky jarní a z křišťálové pryskyřice.  Komponenty jsou z chirurgické...

1254
srdíčkové náušnice s pomněnkou (2)
365 Kč

Srdíčka s malým modrým kvítkem. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květů pomněnky jarní a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1233
oranžové pecky do uší (2)
355 Kč

Červeno-bílé náušničky s maličkými kvítky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin.

1176
vínové náušnice (3)
355 Kč

Vínové náušničky s maličkými kvítky. Šperk je vyroben z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených kvítků.

891
žluté náušnice1
355 Kč

Napichovací žluté náušničky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených růžových kvítků hortenzie. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

450
sedmikráskové oranžové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice s kvítky sedmikrásky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1287
náušnice kapky s pomněnkami (1)
355 Kč

Náušnice, ve tvaru kapky s malými modrými kvítky, jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1266
35 položek celkem