Rádi Vám šperk zabalíme i s mašlí. Napište si o ni do poznámky k Vaší objednávce. ❤️

Náušnice

Svá & Rozkvetlá

S náušnicemi lehkými jako léto samo 

 

Všechny květiny jsou ručně sbírány na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky.
Spolu s kvalitní chirurgickou ocelí a lehkou pryskyřicí tvoří dokonalou kombinaci.
 

Ať už jako dominanta outfitu nebo jemný doplněk. 
Nejkrásnější v kombinaci s tvým úsměvem.

Tvořeno s láskou a vášní. ❤

 

fialové náušnice fialky
Novinka Jarně svěží
775 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých jarních violek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2694
náušnice visací růžové (2)
Novinka Tip Viktorie
795 Kč

Visací náušnice v letních barvách jsou vyrobeny z pravých kvítků ozothamnu, řebříčku, okvětních lístků chrpy, fialy a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2697
černé náušnice (3)
695 Kč

Náušnice, připomínající hvězdné nebe, jsou vyrobeny z pravých, lučních kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1920
visací náušnice
725 Kč

Visací náušnice jsou vyrobeny z kvítků vřesovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2235
náušnice napichovací
385 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých růžových kvítků rdesna, vřesovce, mrkve a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

20
modro zelené náušnice (1)
Novinka Jarně svěží
795 Kč

Visací náušnice jsou vyrobeny z pravých kvítků pomněnky, limonky, šateru, lístků vřesovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2703
náušnice z pryskyřice zeleno fialové
Novinka Tip
385 Kč

Náušnice s krásnou fialovo-zelenou kombinací. Šperk je vyroben z pravých kvítečků tařicovky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2721
maceškové náušnice na kruzích (1)
735 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z mini kvítků macešky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

2403
romantické náušnice (2)
775 Kč

Romantické visací náušnice jsou vyrobeny z jemných kvítků rdesna a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2091
zelenožluté náušnice (1)
795 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých kvítků vitálky, mrkve obecné, lístku kapradiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2583
modré náušnice (7)
695 Kč

Náušnice ve tvaru kapky jsou vyrobeny z okvětních lístků chrpy a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2223
fialové kruhové náušnice maceškové
755 Kč

Tmavě fialové macešky. Hravé a jedinečné. Šperk je vyroben z pravých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2409
kvítky macešky náušnice
675 Kč

Veselé a jarní. Náušnice jsou vyrobeny z opravdových kvítků macešky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2601
modré napichovací náušnice
365 Kč

Malé kvítky mrkve obecné, které můžete nosit stále při sobě. Šperk je vyroben z pravých, ručně sbíraných, květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1731
visací náušnice srdíčkové
Novinka Jarně svěží
755 Kč

Roztomilé srdíčka s malými pomněnkami. Šperk je vyroben z pravých květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2649
pomněnkové náušnice (3)
355 Kč

Náušnice s malými kvítky pomněnky. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených modrých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1245
modré náušnice
365 Kč

Náušnice, připomínající noční oblohu, jsou vyrobeny z pravých kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1737
tmavě zelené náušnice (1)
365 Kč

Růžové rdesno na tmavě zeleném podkladu tvoří krásnou podzimní kombinaci. Náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1788
náušnice z pryskyřice (2)
Novinka
385 Kč
2715
květinové náušnice (1)
795 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2487
červené náušnice s květinou (1)
365 Kč

Krásně červené náušnice jsou vyrobeny z jemných kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2367
náušnice pro vílu (1)
795 Kč

Náušnice, s poklady z beskydských lesů, jsou vyrobeny z ručně sbíraných jahůdek, pomněnek, květů mrkve, kapradin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2088
růžové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, s metalickým růžovým podkladem, jsou vyrobeny z ručně sbíraných květů mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1860
červeno žluté náušnice (1)
365 Kč

Červené náušnice ze sytě žlutou tařičí tvoří krásnou kontrastní kombinaci. Šperk je vyroben z ručně sbíraných kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1725
barevné náušnice (3)
755 Kč

Barevné náušnice plné pravých kvítků. Šperk je vyroben z chrpy, řebříčku, mrkve obecné, fialy a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2604
tmavě modré náušnice
Novinka Tip
385 Kč

Tmavě modré náušnice jsou vyrobeny z pravých kvítků tavolníku a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2727
černo zelené náušnice (2)
365 Kč

Náušnice, které v sobě nesou kouzlo přírody. Šperk je vyroben z pravé, ručně sbírané, kapradiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1713
modrožluté náušnice
549 Kč

Náušnice s kvítky připomínajícími dvě malá sluníčka. Šperk je vyroben z pravých kvítků sanvitálie a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2595
náušnice vřesovec (1)
365 Kč

Výrazné náušnice se žlutým podkladem a růžovým vřesovcem krásně rozzáří chladné podzimní dny. Šperk je vyroben z ručně sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Kompoenty jsou...

1836
žluto zelené visací náušnice
Novinka
795 Kč

Visací náušnice, v kterých je ukrytá malá zahrádka, jsou vyrobeny z pravých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2706
letní náušnice
775 Kč

Náušnice s limonkou a zlatobýlem jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z pravých kvítků. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2490
náušnice visací
775 Kč

Hravé a barevné. Takové jsou náušnice, které jsou vyrobeny z pravých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2562
bordové náušnice
Jarně svěží
755 Kč

Krásně bordové kruhové náušnice jsou vyrobeny z pravých jarních macešek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2619
tmavě modré náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, v kterých malé kvítky mrkve obecné připomínají hvězdy, jsou vyrobeny z pravých květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1776
bordové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z jemných kvítků na bordovém podkladu a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1863
oválné náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, které podtrhnou krásu jarních dní. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1260
fialové napichovací (2)
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých, ručně sbíraných, bílých kvítků mrkve obecné, která roste hojně na loukách a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1728
modré náušnice (4)
365 Kč

Náušnice, s kvítky modrých jarních pomněnek, jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1347
barevné náušnice
775 Kč

Kruhové náušnice z květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2229
Náušnice Rozkvetlá louka
365 Kč

Náušničky se žlutými kvítky tařice a bílými kvítky mrkve obecné. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1734
vínové náušnice (1)
365 Kč

Vínově červené náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

2373
náušnice
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých květů gypsophily a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1740
červené napichovací náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, v kterých se ukrývají pravé, ručně sbírané, kvítky mrkve obecné, jsou vyrobeny z pravých květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1719
43 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení