Při objednávce do 19.12. (včetně) Vám přes Zásilkovnu stihneme doručit balíček do Štědrého dne. | Rádi Vám šperk zabalíme i s mašlí. Napište si o ni do poznámky k Vaší objednávce. ❤️

Náušnice

Svá & Rozkvetlá

S náušnicemi lehkými jako léto samo 

 

Všechny květiny jsou ručně sbírány na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky.
Spolu s kvalitní chirurgickou ocelí a lehkou pryskyřicí tvoří dokonalou kombinaci.
 

Ať už jako dominanta outfitu nebo jemný doplněk. 
Nejkrásnější v kombinaci s tvým úsměvem.

Tvořeno s láskou a vášní. ❤

 

žluté náušnice (1)
365 Kč

Žluté náušnice s malými kvítky mrkve obecné. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1485
náušnice barevné (2)
695 Kč

Krásně barevné náušnice jsou vyrobeny z pravých ručně sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

12
přírodní visací náušnice (1)
775 Kč

Visací náušnice, v kterých se ukrývá skutečný kousek přírody, jsou vyrobeny z ručně sbíraných a šušených květin a z křišťálové pryskyřice.  Komponenty jsou z chirurgické...

1818
kruhové náušnice (2)
775 Kč

Náušnice pro bohyni. Šperk je vyroben z pravých, ručně sbíraných, kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

13
náušnice
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých květů gypsophily a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1740
vlnité náušnice (1)
855 Kč

Hravé náušnice jsou vyrobeny z pravých lučních květin, z řebříčku, rdesna, mrkve obecné, zlatobýlu a sedmikrásky, a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1
černé náušnice (3)
Novinka Tip
695 Kč

Náušnice, připomínající hvězdné nebe, jsou vyrobeny z pravých, lučních kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1920
tmavě modré náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, v kterých malé kvítky mrkve obecné připomínají hvězdy, jsou vyrobeny z pravých květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1776
světle modré náušnice (1)
365 Kč

Jemně modré náušnice jsou vyrobeny z pravých kvítků mrkve obecné a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1755
náušnice napichovací
385 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých růžových kvítků rdesna, vřesovce, mrkve a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

20
visací náušnice růžové (1)
Novinka Tip
775 Kč

Visací náušnice, v růžovo-zelené kombinaci, jsou vyrobeny z pravých, ručně sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1917
náušnice kruhové vlnky (1)
855 Kč

Barevné letní náušnice, které jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených kvítků a z křišťálové pryskyřice, si jednoduše zamilujete. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1578
bordové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z jemných kvítků na bordovém podkladu a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1863
srdíčkové náušnice (1)
Novinka
695 Kč

Náušnice plné lásky, ve tvaru srdíček, jsou vyrobeny z ručně sbíraných kvítků rdesna a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1932
černé náušnice (1)
545 Kč

Náušnice s černým podkladem a pravými lesními lístky jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a rostliny z beskydských lesů. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1809
maceškové náušnice (1)
735 Kč

Hravé náušnice jsou vyrobeny z krásných, červeno-žlutých, pravých macešek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou  z chirurgické oceli.

1824
modré napichovací náušnice
365 Kč

Malé kvítky mrkve obecné, které můžete nosit stále při sobě. Šperk je vyroben z pravých, ručně sbíraných, květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1731
modré náušnice (4)
Novinka
365 Kč

Náušnice, s kvítky modrých jarních pomněnek, jsou vyrobeny z křišťálové pryskyřice a z ručně sbíraných a sušených květin. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1347
pomněnkové visací náušnice (1)
695 Kč

Náušnice s modrými kvítky něžné pomněnky jarní se krásně hodí pro romantické duše. Šperk je vyroben z pravých květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1746
pomněnkové náušnice (3)
355 Kč

Náušnice s malými kvítky pomněnky. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených modrých kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1245
černo modré náušnice (1)
Tip
365 Kč

Náušnice představující noční louku plnou pomněnek. Šperk je vyroben z pravých, ručně sbíraných, květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1710
modré náušnice
365 Kč

Náušnice, připomínající noční oblohu, jsou vyrobeny z pravých kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1737
tmavě zelené náušnice (1)
365 Kč

Růžové rdesno na tmavě zeleném podkladu tvoří krásnou podzimní kombinaci. Náušnice jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených květin a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1788
modré náušnice (5)
Novinka
695 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z krásně modrých, jarních pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1926
pomněnkové náušnice (1)
655 Kč

Něžné náušničky jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1782
růžové náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, s metalickým růžovým podkladem, jsou vyrobeny z ručně sbíraných květů mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1860
červeno žluté náušnice (1)
365 Kč

Červené náušnice ze sytě žlutou tařičí tvoří krásnou kontrastní kombinaci. Šperk je vyroben z ručně sbíraných kvítků a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1725
červená srdíčka náušnice
365 Kč

Plno lásky a květin. Právě to představují srdíčkové náušnice, které jsou vyrobeny z pravých, ručně sbíraných, kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1716
černo zelené náušnice (2)
365 Kč

Náušnice, které v sobě nesou kouzlo přírody. Šperk je vyroben z pravé, ručně sbírané, kapradiny a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1713
černé náušnice
545 Kč

Visací náušnice, připomínající noční krajinu, jsou vyrobeny z ručně sbíraných a sušených pomněnek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1857
náušnice vřesovec (1)
365 Kč

Výrazné náušnice se žlutým podkladem a růžovým vřesovcem krásně rozzáří chladné podzimní dny. Šperk je vyroben z ručně sbíraných květin a z křišťálové pryskyřice. Kompoenty jsou...

1836
vřesovcové náušnice (2)
Novinka
695 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z podzimního vřesovce a z křišťálové pryskyřice.  Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1923
veselé náušnice (1)
695 Kč

Náušničky pro duše hravé jsou vyrobeny z ručně sbíraných kvítků a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1698
růžové náušnice (1)
Novinka
365 Kč

Krásné růžové náušnice s bílými kvítky, které Vám zajisté vybarví den! Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květinek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z...

1476
oválné náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, které podtrhnou krásu jarních dní. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených kvítků mrkve obecné a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1260
fialové napichovací (2)
365 Kč

Náušnice jsou vyrobeny z pravých, ručně sbíraných, bílých kvítků mrkve obecné, která roste hojně na loukách a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1728
Náušnice Rozkvetlá louka
365 Kč

Náušničky se žlutými kvítky tařice a bílými kvítky mrkve obecné. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické...

1734
květinkové náušnice (1)
365 Kč

Dvě malá sluníčka. Květy sanvitálie jsou zality křišťálovou pryskyřicí v těchto krásných letních náušnicích. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1521
červené napichovací náušnice (1)
365 Kč

Náušnice, v kterých se ukrývají pravé, ručně sbírané, kvítky mrkve obecné, jsou vyrobeny z pravých květin a křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1719
oranžovomodré náušnice z pryskyřice s květinami (1)
365 Kč

Náušnice ve tvaru kapky jsou vyrobeny z ručně sbíraného a sušeného pomněnkovce a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

1518
SEDMIKRÁSKOVÉ NÁUŠNICE (2)
365 Kč

Krásně oranžové náušnice s bílými jarními kráskami. Šperk je vyroben z ručně sbíraných a sušených sedmikrásek a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli. 

1329
41 položek celkem