Objednávky zadané do 19.12. 2022 (přes Zásilkovnu) stihneme doručit do Štědrého dne. ❤ O mašličku navíc si napište do poznámky. ❤ Doba pro vrácení šperků je prodloužena do 10. 1. 2023.

Prsten Léto plné lásky

Prsten pro romantické duše. Šperk je vyroben z pravého kvítku sedmikrásky a z křišťálové pryskyřice. Komponenty jsou z chirurgické oceli.

Položka byla vyprodána…
435 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Prsten Léto plné lásky

Detailní popis produktu

Velikost

Průměr lůžka prstýnku je 1,2 cm. 
Velikost vnitřního průměru prstenu v cm je 1,5-1,7. EU velikost je 50-56.
Vzhledem k otevřenému designu prstenu je šperk velmi přizpůsobivý prstu.

Dárkové balení

Každý šperk posílám zabalený v decentní dárkové krabičce. Na celé balení není použit žádný plast.  

 

Jak vyrábím květinkové šperky?

Všechny květiny sbírám ručně na beskydských lukách a kopcích, ale také na jiných místech České republiky. Poté květiny suším, zalévám křišťálovou pryskyřicí, ručně brousím a leštím. Na výrobě šperků mám ráda celý proces, od samotného začátku, kdy květinu utrhnu, až do konce, kdy hotové dílko vložím do papírové dárkové krabičky, kde čeká na vílu, které vykouzlí úsměv na tváři.

 

Pryskyřice

Pryskyřice je průzračná hmota, tvrdá jako sklo. Mnou používaná pryskyřice je v té nejvyšší kvalitě a proto nemění svou barvu a ani nežloutne na slunci.

 

Chirurgická ocel

Všechny komponenty, které používám, jsou z chirurgické nebo-li nerezové oceli, jejíž vlastnosti se dají přirovnat ke stříbru (na rozdíl od stříbra však nečerná). Chirurgická ocel nemění ani neztrácí barvu a je vhodná i pro osoby s citlivější pletí nebo pro alergiky

 

Údržba

Není potřeba žádná speciální údržba. Avšak je dobré, stejně jako u všech ostatních šperků, nevystavovat šperky extrémním podmínkám.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prsteny
Barva: Bílá, Oranžová, Žlutá
Materiál: Chirurgická ocel
Pohlaví: Žena
Věková skupina: Pro dospělé
Velikost: Univerzální
Položka byla vyprodána…